fbpx
Strona głównaWiadomościZ krajuCo wg komisarza Wojciechowskiego najbardziej zagraża rolnictwu?

Co wg komisarza Wojciechowskiego najbardziej zagraża rolnictwu?

Ostatnio do Komisji Europejskiej wpłynął wniosek o zarejestrowanie nowej inicjatywy obywatelskiej, mającej na celu m.in. całkowitą rezygnację z produkcji zwierzęcej. Do tych rewelacji odniósł się wymownie na Twitterze komisarz ds. rolnictwa Janusz Wojciechowski: “Odpowiem Panu jak rabin z anegdoty – to teraz proszę zobaczyć, z kim ja muszę pracować…”

Widać więc, że tego rodzaju pomysły nie są zbyt poważnie traktowane przez komisarza Wojciechowskiego. Na komentarz jednego z internautów o tym, że “Tylko Sylwia “nie jedz mięsa” Spurek może nam zaszkodzić” komisarz odpowiedział “Nie sądzę. To co naprawdę zagraża rolnictwu i bezpieczeństwu żywnościowemu to postępująca zamiana rolnictwa w przemysł i zmuszanie rolników do coraz intensywniejszego wyścigu.”

Komisarz przytoczył także przykład produkcji zwierzęcej na Ukrainie, który obrazuje to zjawisko.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.