fbpx

Miału dla gospodarstw rolnych już nie ma…

Niedawno informowaliśmy, że Polska Grupa Górnicza uruchomiła sprzedaż miału węglowego dla gospodarstw rolnych. Według informacji Spółki, sprzedaż miała być możliwa za pośrednictwem strony internetowej https://www.pgg.pl/strefa-klienta , która miała  umożliwiać również złożenie w formie elektronicznej wymaganych w procedurze zakupowej dokumentów.

Niestety, gdy wchodzi się na wskazaną stronę nie widać żadnych linków wskazujących gdzie złożyć wniosek i jakie dokumenty załączyć. Być może jest to możliwe poprzez “formularz kontaktowy”, jednak:

Samasz loteria - baner

– gdy chce się wypełnić obowiązkowe pole “kategoria ogólna” nie ma opcji “zamawiam” – jest opcja “realizacja zamówień”, ale:

– “kategoria szczegółowa” umożliwia jedynie ZMIANĘ – opcji dostawy, płatności, oraz reklamację i anulowanie zamówienia; dalej:

– trzeba wybrać kopalnię – po co?

– i pozostaje tylko pole “treść wiadomości”.

Uzyskanie jakichkolwiek informacji poprzez infolinię jest w zasadzie niemożliwe “z uwagi na zajętość wszystkich konsultantów”, jak informuje automatyczna sekretarka – po minucie połączenie zostaje przerwane.

Innymi słowy, przejrzystość strony sklepu PGG jest znikoma, dostępność informacji żadna. Mamy za to odrębny link do fanpage’a PGG w mediach społecznościowych…

Najważniejsze jednak, że na stronie PGG nie ma już dostępnego żadnego rodzaju węgla – ani miału, ani jakiegokolwiek innego.

Być może ten, który był, został wykupiony, ale że wydobycie trwa, będzie można go jeszcze kupić – oby. Na razie nie sposób się tego dowiedzieć.

Dekalb Bayer - baner
Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.