fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościUnia rozpoczęła demo tour. Gdzie można sprawdzić maszyny?

Unia rozpoczęła demo tour. Gdzie można sprawdzić maszyny? [video]

Ostatnio o Unii było głośno, niekoniecznie o samych maszynach, a raczej w kontekście zakupu firmy przez Chemirol. Aby jednak o maszynach nie zapomnieć, Unia zorganizowała właśnie demo tour, podczas którego rolnicy mogą je wypróbować zasiadając za kierownicami ciągników.

Pierwsze ze spotkań organizowanych wspólnie z firmą Promodis odbyło się we wtorek Krzczonowie k. Świdnicy. Kolejne będzie miało miejsce dzisiaj w Bzinicy Nowej koło Dobrodzienia, a kolejne lokalizacje to: 1 kwietnia Kroczyce k. Zawiercia, 3 kwietnia Kobylany k. Skaryszewa, 4 kwietnia Niewiadów k. Ujazdu i 12 kwietnia Strzelce w pow. kutnowskim.

– Spotykamy się po to z rolnikami, aby pokazać nasze nowości w pracy. Ostatnie czasy – pandemia i ostatni rok – nie pozwalały nam na szerszy kontakt. Dzisiaj możemy te nasze nowości, które powstawały przez ostatnie 2 lata pokazać w pracy – komentuje Piotr Stanek z firmy Unia.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.