fbpx

ARiMR zmienia aplikację eWniosekPlus

W związku z planowanym zniesieniem od 2024 roku warunku spełnienia normy GAEC8 w zakresie obowiązku przeznaczenia co najmniej 4% powierzchni gruntów ornych na obszary lub obiekty nieprodukcyjne, trwają prace nad dostosowaniem aplikacji eWniosekPlus do nowych zasad obsługi wniosku – poinformowała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Agencja informuje jednocześnie, że w aplikacji nie pojawia się już błąd dotyczący braku deklaracji 4% na potrzeby realizacji normy GAEC8 podczas obsługi wniosku, a sytuacja nie jest konsekwencją błędnej obsługi, lecz pracami dostosowawczymi.

Samasz loteria - baner

– Jednocześnie podkreślić należy, że dla wniosków wysłanych z błędem dotyczącym niespełnienia normy GAEC8, przedmiotowy błąd nie będzie uwzględniany przy dalszej obsłudze wniosku o przyznanie płatności na kampanię 2024 i nie będzie skutkować żadnymi pomniejszeniami płatności – czytamy na stronie ARiMR.

O dalszych zmianach w aplikacji eWniosekPlus Agencja ma informować na bieżąco.

Źródło: ARiMR

SDF baner ciągnik
Baner Syngenta
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.