Jurgiel: grona eksperckie uznają Ardanowskiego za jednego z najgorszych ministrów rolnictwa

W ocenie Krzysztofa Jurgiela, byłego ministra rolnictwa, a obecnie posła do Parlamentu Europejskiego fakt powołania Rady ds. Rolnictwa przy Prezydencie RP – kolegialnego ciała doradzającego w sprawach rolnictwa wyraźnie pokazuje, że Prezydent Andrzej Duda poważnie traktuje sprawy rozwoju wsi.

Jak podkreśla Jurgiel pozostaje mieć nadzieję, że grono ekspertów będzie miało zapał i determinację do intensywnej pracy.

– Liczę, że nie ugasi go osoba przewodniczącego, który w ostatnim czasie pokazał, że jego działania stoją w sprzeczności z programem rolnym Prawa i Sprawiedliwości. Co więcej, liczne organizacje rolnicze i grona eksperckie, uznają Jana Krzysztofa Ardanowskiego za jednego z najgorszych szefów resortu rolnictwa – mówi Krzysztof Jurgiel.

Czytaj także: Ardanowski przewodniczącym Rady ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich przy prezydencie

Według eurodeputowanego dyskusja o przyszłości rolnictwa jest potrzebna, szkoda jednak jeśli będzie się toczyła w opozycji wobec rządu reprezentowanego przez ministra rolnictwa Grzegorza Pudę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności