fbpx

Doradca Roku, czyli nowy konkurs Centrum Doradztwa Rolniczego

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Wojewódzkimi Ośrodkami Doradztwa Rolniczego organizuje pierwszą edycję ogólnopolskiego konkursu ,,Doradca Roku’’.

Jego celem jest celem konkursu jest popularyzacja i promowanie osiągnięć doradców rolniczych, w tym innowacyjnych praktyk rolniczych, promowanie usług doradczych oraz  podnoszenie jakości i efektywności usług doradczych.

Samasz loteria - baner

– Konkurs skierowany jest do doradców wpisanych na listę doradców rolniczych lub doradców rolnośrodowiskowych PROW 2014-2020 prowadzoną przez Dyrektora Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, świadczących usługi dla rolników – informują organizatorzy.

Za organizację konkursu na etapie wojewódzkim odpowiadają dyrektorzy WODR.

Kandydaci do konkursu na etapie wojewódzkim zgłaszani są do WODR. Zgłoszenia może dokonać  podmiot działający na terenie województwa, świadczący usługi na rzecz rolnictwa i obszarów wiejskich, w tym komórki organizacyjne wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego. Za organizację konkursu na II etapie – krajowym odpowiada dyrektor CDR w Brwinowie Oddział w Poznaniu. Zgłoszenia kandydatów do I etapu konkursu przyjmowane są do 10 września bieżącego roku.

Informacje na temat konkursu, w tym regulamin zamieszczone są na stronie internetowej CDR w Brwinowie: www.cdr.gov.pl

SDF baner ciągnik
Baner Syngenta
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.