fbpx
Strona głównaTechnika25 lat Lemkena w Polsce

25 lat Lemkena w Polsce

Od 25 lat niemiecka firma Lemken jest reprezentowana na polskim rynku przez filię Lemken Polska. Polski oddział powstał w 1997 roku w ramach rozwoju krajów Europy Środkowo-Wschodniej i od tego czasu jest jednym z dziesięciu najważniejszych rynków zagranicznych w firmie.

Z okazji jubileuszu właścicielka Pani Nicola Lemken oraz Dyrektor Zarządzający Lemken Anthony van der Ley docenili osiągnięcia polskiego zespołu. Centrala polskiego oddziału znajduje się w Żalecinie, skąd czterech regionalnych kierowników sprzedaży ściśle współpracuje z siecią obecnie 20 dealerów na terenie całego kraju. W obszarze posprzedażowym dealerzy oraz klienci aktywnie wspierani są przez trzech pracowników serwisu oraz przedstawiciela obsługi klienta w obszarze części zamiennych.

Ze względu na bardzo różne struktury w regionach, od mniejszych gospodarstw po duże przedsiębiorstwa rolne, firma Lemken od samego początku mogła sprzedawać w Polsce całe portfolio produktów w zakresie uprawy, siewu jak również produkty z działu CropCare. Maszyny do pielenia Steketee nie tylko oferują konwencjonalnym gospodarstwom przyjazną dla środowiska alternatywę w pielęgnacji roślin, ale są również często stosowane w uprawie warzyw.

Na polski rynek trafią obecnie liczne produkty. Nowa kombinacja uprawowo-siewna Solitair DT łączy wysoką prędkość roboczą i dzielony zbiornik ziarna, zapewniając maksymalną elastyczność podczas siewu. Nowy intensywny kultywator Karat 10 zdobywa uznanie dzięki licznym wariantom wyposażenia i mniejszemu zapotrzebowaniu na siłę uciągu: nowe lekkie zawieszane pługi obracalne z serii Juwel pomogą również w zapewnieniu plonów polskim rolnikom.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.