fbpx

Lemken wprowadza jeden terminal oparty o Isobus do obsługi pielników

Wcześniej rolnicy potrzebowali dwóch terminali, jeśli chcieli używać pielnika z kamerą i kontrolą sekcji, czyli terminala Isobus do kontroli sekcji i drugiego terminala do wyświetlania obrazu z kamery i regulacji pielnika.

Obecnie dzięki oprogramowaniu iQblue Weeder firma Lemken po raz pierwszy z powodzeniem zintegrowała pełne sterowanie pielnikiem, w tym obraz z kamery i sekcje szerokości, w systemie Isobus, dzięki czemu wszystkie elementy sterujące są wyświetlane na jednym terminalu CCI 800 lub 1200, zapewniając wygodne i przejrzyste rozwiązanie dla użytkowników.

Samasz loteria - baner

System Isobus rejestruje położenie narzędzia i prędkość ciągnika. Obsługa jest możliwa także za pomocą joysticka ciągnika lub joysticka CCI. System jest również przystosowany do szybkiej obsługi Isobus i wykorzystuje standardowy interfejs ISO 17215 przez Ethernet do przesyłania obrazu wideo wzbogaconego o informacje o kamerze.

Użytkownicy korzystają również z automatycznych, bezprzewodowych aktualizacji maszyn. W celu konserwacji i rozwiązywania problemów technicy serwisowi mogą uzyskać zdalny dostęp do oprogramowania i zoptymalizować ustawienia. Ustawienia są następnie natychmiast wyświetlane na obrazie z kamery w celu sprawdzenia i w razie potrzeby można je ponownie dostosować samodzielnie. Ogólna struktura menu systemu jest zgodna ze standardem firmy Lemken i jak informuje firma zapewnia intuicyjną obsługę.

źródło: Lemken

SDF baner ciągnik
Baner Syngenta
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.