fbpx
Strona głównaSensacjeWandale zniszczyli baloty. Straty na 1,3 mln dolarów...

Wandale zniszczyli baloty. Straty na 1,3 mln dolarów…

Do zdarzenia doszło w australijskim stanie Nowa Południowa Walia. Wandale uszkodzili tam 370 bel bawełny, których wartość oszacowano na 1,3 mln dolarów.

Rozcinanie bel przez wandali to problem relatywnie często spotykany u nas. Tym razem jednak na posesji na Lachlan Valley Way między Condobolin a jeziorem Cargelligo w nocy z 22 na 23 czerwca, a przedmiotem zniszczenia nie były baloty z kiszonką, a baloty z bawełną.

– Jesteśmy zdeterminowani, aby złapać osoby odpowiedzialne i chcielibyśmy, aby każdy, kto wie coś o tej bezsensownej zbrodni, zgłosił się i porozmawiał z policją – stwierdził Cameron Whiteside, lokalny śledczy ds. przestępczości wiejskiej.

Tymczasem lokalne służby poszukują sprawców, a rolnik dokonuje starań, aby odzyskać narażony na działanie czynników zewnętrznych surowiec.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.