fbpx
Strona głównaTechnikaTrzy ciągniki New Holland na pokazie w sadzie. Czym się różnią i...

Trzy ciągniki New Holland na pokazie w sadzie. Czym się różnią i ile kosztują? [video]

Kilka dni temu podczas pokazu przedstawiciele marki New Holland zaprezentowali trzy ciągniki: Boomer 55, T3.70F i T4.80N , które z powodzeniem znajdą zastosowanie w sadach i gospodarstwach warzywniczych. Owe ciągniki ze szczegółami przedstawił nam Kamil Deląg, specjalista ds. produktu w New Holland Polska.

Chociaż wszystkie trzy modele zaprezentowane na pokazie w okolicy Białej Rawskiej mogą z powodzeniem pracować w sadach, to różnią się one od siebie dość mocno. Boomer 55 o mocy 57 KM to ciągnik bardzo uniwersalny, który ze względu na niewielki rozmiar sprawdzi się nie tylko w pracy w sadzie czy w gospodarstwach warzywniczych, ale także w gospodarstwach typowo rolniczych, w których z powodzeniem może pełnić rolę ciągnika pomocniczego, wykorzystywanego chociażby do prac z lekkimi maszynami zielonkowymi.

Model T3F to już ciągnik specjalistyczny z przeznaczeniem do prac w sadach, ogrodach, winnicach czy przy warzywach. Jest on bardzo dobrą propozycją dla osób szukających prostych rozwiązań, takich jak mechaniczna przekładnia czy mechaniczne sterowanie zaworami hydraulicznymi. Proste rozwiązania czynią z tego ciągnika także propozycję  atrakcyjną cenowo.

Prezentowany podczas pokazu model T4.80N to ciągnik dla użytkowników wymagających. Jego wyposażenie stanowią m.in. EHR, komfortowa klimatyzowana kabina z zaawansowanym systemem filtracji, przednie TUZ i WOM i amortyzowana przednia oś.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.