fbpx
Strona głównaPrawo i finanseRuszył nabór w ramach działania "Tworzenie grup producentów i organizacji producentów"

Ruszył nabór w ramach działania “Tworzenie grup producentów i organizacji producentów”

Od dziś, 17 listopada b.r., można składać do ARiMR wnioski o dofinansowanie w ramach działania “Tworzenie grup producentów i organizacji producentów”

Wnioski o przyznanie wsparcia mogą składać:

– grupy producentów rolnych, uznane od 01.12.2021 r. na podstawie ustawy z 15 września 2000 r. o grupach producentów rolnych i ich związkach; grupy te muszą składać się z osób fizycznych, prowadzących działalność jako mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo.

– organizacje producentów, uznane na podstawie przepisów ustawy z 11 marca 2004 r. o organizacji niektórych rynków rolnych albo ustawy z 20 kwietnia 2004 r. o organizacji rynku mleka i przetworów mlecznych.

Ze wsparcia wyłączeni są producenci drobiu, wyrobów z mięsa drobiowego i jego podrobów oraz owoców i warzyw.

Dokumenty można składać w biurach ARiMR osobiście lub przez upoważnioną osobę, przesłać przesyłką rejestrowaną nadaną w placówce Poczty Polskiej, lub w formie dokumentu elektronicznego za pośrednictwem platformy e-PUAP.

Formularz wniosku o przyznanie pomocy wraz z załącznikami oraz Instrukcją wypełniania są udostępnione na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa: https://www.gov.pl/web/arimr/dzialanie-9-tworzenie-grup-producentow-i-organizacji-producentow-prow-2014-2021

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.