fbpx

Ruszył nabór w ramach działania “Tworzenie grup producentów i organizacji producentów”

Od dziś, 17 listopada b.r., można składać do ARiMR wnioski o dofinansowanie w ramach działania “Tworzenie grup producentów i organizacji producentów”

Wnioski o przyznanie wsparcia mogą składać:

– grupy producentów rolnych, uznane od 01.12.2021 r. na podstawie ustawy z 15 września 2000 r. o grupach producentów rolnych i ich związkach; grupy te muszą składać się z osób fizycznych, prowadzących działalność jako mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo.

– organizacje producentów, uznane na podstawie przepisów ustawy z 11 marca 2004 r. o organizacji niektórych rynków rolnych albo ustawy z 20 kwietnia 2004 r. o organizacji rynku mleka i przetworów mlecznych.

Ze wsparcia wyłączeni są producenci drobiu, wyrobów z mięsa drobiowego i jego podrobów oraz owoców i warzyw.

Dokumenty można składać w biurach ARiMR osobiście lub przez upoważnioną osobę, przesłać przesyłką rejestrowaną nadaną w placówce Poczty Polskiej, lub w formie dokumentu elektronicznego za pośrednictwem platformy e-PUAP.

Formularz wniosku o przyznanie pomocy wraz z załącznikami oraz Instrukcją wypełniania są udostępnione na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa: https://www.gov.pl/web/arimr/dzialanie-9-tworzenie-grup-producentow-i-organizacji-producentow-prow-2014-2021

 

McHale - baner - kwiecień 2024
Syngenta baner Treso
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.