fbpx
Strona głównaFirmy i produktyQuantis – pierwszy biostymulator od Syngenty

Quantis – pierwszy biostymulator od Syngenty

Biostymulator Quantis zmniejsza negatywny wpływ upału, suszy czy zimna i pomaga roślinom zregenerować się. Jest pomocny roślinom w radzeniu sobie z trudnymi warunkami stresowymi.

Biostymulator Quantis pozwala roślinie utrzymać prawidłowe funkcjonowanie aparatów szparkowych i transpiracji na właściwym poziomie. Dzięki temu utrzymuje wodę w komórkach. Jest preparatem pochodzenia naturalnego, będący efektem fermentacji soku z trzciny cukrowej i drożdży, wzbogacony potasem i wapniem.

Quantis poprawia wydajność roślin i zwiększa plony poprzez pobudzanie naturalnych procesów fizjologicznych. Pomaga także przedłużyć fotosyntezę – utrzymuje „efekt zazielenienia” i stymuluje naturalne procesy związane z odżywianiem, wspierając lepszy wzrost roślin i plon. Efekt plonotwórczy biostymulatora obserwuje się zarówno w warunkach stresu, jak i jego braku.

Może być stosowany razem z zabiegiem fungicydowym. Jak informuje Syngenta,  będzie dostępny w korzystnej cenie u autoryzowanych dystrybutorów, w dobrych punktach handlowych oraz w firmowym sklepie internetowym.

Dla Syngenta produkty biologiczne odgrywają ważną rolę w bardziej zrównoważonym rolnictwie przyszłości. Firma wyraża zadowolenie, że może zaproponować klientom wybór biostymulatorów jako alternatywę do tradycyjnych środków ochrony roślin.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.