fbpx
Strona głównaWiadomościPod Poznaniem traktor zderzył się z autobusem

Pod Poznaniem traktor zderzył się z autobusem

Do bardzo groźnie wyglądającego zderzenia dwóch ciężkich pojazdów, w tym ciągnika rolniczego, doszło 29 kwietnia na drodze krajowej nr 92 w okolicach Poznania.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia, w pobliżu miejscowości Sady, strażacy stwierdzili, że doszło do zderzenia autobusu z ciągnikiem rolniczym z dołączonym agregatem uprawowym. Na domiar złego dojazd zastępów od strony Poznania był utrudniony ze względu na kratownicę, która została zerwana i leżała w poprzek drogi.

Strażacy szybko ustalili, że kierowca autobusu jest przytomny, ale pozostaje w kabinie pojazdu, nie mogąc samodzielnie się wydostać. Przy użyciu narzędzi hydraulicznych przeprowadzono jego ewakuację, a traktorzyście udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy. Udzielono wsparcia psychicznego pozostałym uczestnikom wypadku.

Po przybyciu na miejsce zespołów ratownictwa medycznego przekazano poszkodowanych, a po szczegółowych badaniach jedną osobę zabrano do szpitala.

Paweł Palica

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.