fbpx

Massey Ferguson 9S z prestiżową nagrodą Red Dot

Flagowy ciągnik Marka Massey Ferguson 9S został właśnie doceniony nagrodą Red Dot w kategorii Wzornictwo produktu. Międzynarodowe jury przyznaje tę wyjątkową nagrodę wyłącznie produktom wyróżniającym się doskonałym wzornictwem.

– Bardzo się cieszymy, że MF 9S otrzymał tę prestiżową nagrodę – mówi Thierry Lhotte, wiceprezes i dyrektor zarządzający Massey Ferguson na Europę i Bliski Wschód.

Samasz loteria - baner

– To wyróżnienie pokazuje, jak bardzo staramy się tworzyć innowacyjne maszyny, dzięki którym nasi klienci mogą zwiększyć produktywność. Szanowne jury doceniło nasze wysiłki. Przy tworzeniu produktów dla rolników firma wsłuchuje się w ich głos, czego dowodem jest to, że poświęcono 7 lat na konsultacje z klientami i na testy. W ich rezultacie stworzono ciągnik z serii MF 8S, który w 2021 roku otrzymał nagrodę Red Dot w kategorii Wzornictwo Produktu. Ciągniki z serii MF 9S czerpią z sukcesu konstrukcji Protect-U i kabiny. Zapewniają bezkonkurencyjną wydajność, są niezawodne i wyposażone w innowacyjne technologie, stworzone z myślą o potrzebach rolników – podsumowuje Thierry Lhotte.

Sześć modeli z serii MF 9S o mocy od 285 KM do 425 KM wyposażono w wyróżniającą Massey Ferguson na tle konkurencji konstrukcję silnika i kabinę Protect-U, która zapewnia doskonałą widoczność i komfort. Kluczem do sukcesu jest charakterystyczna konstrukcja z unikalną 18-centymetrową szczeliną, która izoluje silnik od kabiny.

Wszystkie ciągniki MF 9S są wyposażone w renomowaną przekładnię bezstopniową Dyna-VT firmy Massey Ferguson, z nowym systemem zarządzania mocą, który zapewnia dodatkowy moment obrotowy i moc.

Jak zapewniają przedstawiciele firmy, seria MF 9S oferuje doskonałe parametry techniczne, łączy wysoki poziom komfortu i produktywności ze stanowiącymi wyposażenie standardowe funkcjami MF Guide i MF Connect.

MF 9S wyposażono też w dodatkowe opcje zwiększające wydajność, m.in. MF AutoTurn, AutoHeadland, TIM – zarządzanie osprzętem ciągnika i centralny system pompowania opon (CTIS). W centrum konfiguracji MF By You dostępny jest szeroki wybór wyposażenia fabrycznego dla ciągników z serii MF 9S. Ta usługa pozwala operatorom ciągników na zwiększenie wydajności i komfortu pracy.

Źródło: Massey Ferguson

SDF baner ciągnik
Baner Syngenta
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.