fbpx

Staranowane ciągniki na blokadzie w kujawsko-pomorskim

W czasie blokady drogi ekspresowej S5 w miejscowości Łaziska w województwie kujawsko-pomorskim doszło do groźnie wyglądającego wypadku, kiedy to samochód ciężarowy wjechał w znajdujące się na drodze ciągniki rolnicze.

Jak informuje Gazeta Pomorska, do wypadku doszło krótko po północy, gdy na drodze ekspresowej S5, ciężarówka wjechała w kolumnę ustawionych ciągników rolniczych. Cztery pojazdy zostały uszkodzone, w tym dwa bardzo poważnie. Po tym zdarzeniu organizatorzy protestu podjęli decyzję o jego rozwiązaniu.

W czwartek, około godziny 1 w nocy, służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze ekspresowej S5 w miejscowości Łaziska, w gminie Rogowo, w powiecie żnińskim. Z informacji wynikało, że samochód ciężarowy wjechał w kolumnę ciągników rolniczych.

Według informacji jakie przekazał podinspektor Krzysztof Jaźwiński z Komendy Powiatowej Policji w Żninie, kierujący samochodem ciężarowym mężczyzna, jadąc drogą ekspresową S5 w miejscowości Łaziska, nie zachował należytej ostrożności i wjechał w ciągniki rolnicze, które były tam ustawione. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jeśli chodzi o same ciągniki to dwa z nich zostały całkowicie zniszczone, jeden dość poważnie uszkodzony, a jeden poobijany.

Źródło: Gazeta Pomorska, Radio Żnin

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

7 KOMENTARZE

  1. Nikt nie jest taki glupi żeby specjalnie walić w inne pojazdy. Teraz się okaże czy ubezpieczyciel wypłaci za traktory? Legalnie traktorem na trasie szybkiego ruchu?

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.