fbpx
Strona głównaCenyPozostałe notowaniaObniżki cen paliw na Orlenie są, ale o rolnikach nikt nie pomyślał

Obniżki cen paliw na Orlenie są, ale o rolnikach nikt nie pomyślał

Tak jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu, w życie wejdą obniżki cen paliw na stacjach sieci Orlen. Niestety, rolnicy raczej na nich za bardzo nie skorzystają.

Promocja na paliwa na stacjach Orlen rozpocznie się 1 lipca br., ale klienci posiadający aplikację Orlent Vitay będą mogli korzystać z rabatów od 27 czerwca br. Niższe ceny mają obowiązywać całe wakacje, a więc przez dwa miesiące.

Z promocji będą mogli skorzystać wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu Vitay, którzy korzystają z aplikacji Orlen Vitay lub tradycyjnej plastikowej karty Vitay.

I tutaj przechodzimy do sedna całej promocji i tego, dlaczego rolnicy skorzystają w marginalnym stopniu z niższych cen. Każdy uczestnik promocji otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (Efecta lub Verva) w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie. Pozwoli to nabyć w okresie wakacyjnym do 150 litrów paliwa miesięcznie z rabatem.

Dodatkowo jeśli posiadamy Kartę Dużej Rodziny, to otrzymamy kolejne 10 groszy rabatu, co daje kwotę 40 groszy niższą na litrze paliwa. Niemniej jednak o ile dobrze, że zrobiono cokolwiek, aby obniżyć ceny paliwa, to o rolnikach ewidentnie nikt nie pomyślał bo limit 150 litrów na miesiąc w niższej cenie jest w przypadku gospodarstwa po prostu śmieszny.

2 KOMENTARZE

  1. Rolnicy i tak mają dotacje na wszystko i kupują paliwa w hurtowniach o wiele taniej więc artykuł bez sensu. Może by tak pokazać i wyliczyć podatki jakie są w cenie tych paliw i marże ObajtkoPisowskie oraz porównać cenę paliwa na Węgrzech !

    • Radził bym się zorientować jaka to jest ta ogromna różnica w cenie hurt a detal? A poza tym każdy może kupić zbiornik dwuplaszczowy i kupić większą ilosc paliwa.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.