fbpx
Strona głównaCenyPozostałe notowaniaObniżki cen paliw na Orlenie są, ale o rolnikach nikt nie pomyślał

Obniżki cen paliw na Orlenie są, ale o rolnikach nikt nie pomyślał

Tak jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu, w życie wejdą obniżki cen paliw na stacjach sieci Orlen. Niestety, rolnicy raczej na nich za bardzo nie skorzystają.

Promocja na paliwa na stacjach Orlen rozpocznie się 1 lipca br., ale klienci posiadający aplikację Orlent Vitay będą mogli korzystać z rabatów od 27 czerwca br. Niższe ceny mają obowiązywać całe wakacje, a więc przez dwa miesiące.

Z promocji będą mogli skorzystać wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu Vitay, którzy korzystają z aplikacji Orlen Vitay lub tradycyjnej plastikowej karty Vitay.

I tutaj przechodzimy do sedna całej promocji i tego, dlaczego rolnicy skorzystają w marginalnym stopniu z niższych cen. Każdy uczestnik promocji otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (Efecta lub Verva) w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie. Pozwoli to nabyć w okresie wakacyjnym do 150 litrów paliwa miesięcznie z rabatem.

Dodatkowo jeśli posiadamy Kartę Dużej Rodziny, to otrzymamy kolejne 10 groszy rabatu, co daje kwotę 40 groszy niższą na litrze paliwa. Niemniej jednak o ile dobrze, że zrobiono cokolwiek, aby obniżyć ceny paliwa, to o rolnikach ewidentnie nikt nie pomyślał bo limit 150 litrów na miesiąc w niższej cenie jest w przypadku gospodarstwa po prostu śmieszny.

3 KOMENTARZE

  1. Co za debilny artykuł! ja mam koparkę i też o mnie nikt nie pomyślał kolega ma walec i też nikt o nim nie pomyślał. Zenada tandetnych pismaków i szukania dziury w dziurze

  2. Rolnicy i tak mają dotacje na wszystko i kupują paliwa w hurtowniach o wiele taniej więc artykuł bez sensu. Może by tak pokazać i wyliczyć podatki jakie są w cenie tych paliw i marże ObajtkoPisowskie oraz porównać cenę paliwa na Węgrzech !

    • Radził bym się zorientować jaka to jest ta ogromna różnica w cenie hurt a detal? A poza tym każdy może kupić zbiornik dwuplaszczowy i kupić większą ilosc paliwa.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]