fbpx

Zetor Major i Forterra w promocji w każdej opcji. Bardzo nas to ćesi

Dla miłośników czeskiej ciągnikowej mechanizacji mamy dobrą wiadomość: Zetor odpalił właśnie ostrą promocję na swoje dwa modele. Teraz Majora i Forterrę możesz mieć za mniejsze pieniądze. I to dużo mniejsze.

Zetora nie trzeba przedstawiać, bo ciągniki tej czeskiej marki na stałe wrosły w polski krajobraz. Niektórzy powiadają (i mają rację), że to właśnie współpraca z Zetorem uratowała Ursusowi przysłowiowe cztery litery, ale to było bardzo dawno temu i jak mówią sami Czesi, “to se ne vrati”.

Dziś trudno czeskim ciągnikom odmówić swoistego uroku. Wizualnie są bardzo ładne, a mechanicznie zbudowane według jasnych i prostych zasad. Nic dziwnego, że nadal cieszą się w Polsce dobrą opinią i znajdują nabywców zamiłowanych w sprawdzonych rozwiązaniach technicznych za w miarę rozsądną cenę. I tak na marginesie ceny…

Major CL 80 to hit sprzedażowy Zetora, który dziś doczekał się promocji. fot. Adam Ładowski

 Zetor Major i Forterra w promocji

Dla tych, którzy zastanawiali się nad kupnem Zetora, nadeszła wspaniała chwila, bo do 31 marca trwa wielka promocja na modele Major i Forterra. Objęte nią są modele w każdej specyfikacji, więc za mniejszą kasę dostaniemy każdą Forterrę od 100 do 150 koni mechanicznych, czyli CL, HSX i HD i Majora CL 80.

Jeśli zdecydujecie się na Zetora do 31 marca, w waszej kieszeni zostanie sporo gotówki, która może wystarczyć nawet na ładowacz. A ile można zaoszczędzić?

– 12 500 zł brutto na model Major CL 80

– 18 000 zł brutto na modele Forterry

Dokładne szczegóły tej promocji znajdziecie u dealerów marki Zetor.

McHale - baner
Danko baner marzec 2024
Bayer - baner
Advertisement

3 KOMENTARZE

  1. Ten major to do czego jest? robote zrobi jak szescdziesiatka, wygoda prawie taka sama czyli niska a kosztuje kupe kasy jak na swoj brak wykorzystania. I nie, nie jestem fanbojem ursusow czy tego typu pierdol, sam mam fortere.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.