fbpx

Specjalna przedsezonowa oferta na kombajny John Deere

Choć aktualne żniwa dobiegają już końca to już teraz warto myśleć o przygotowaniu do przyszłorocznych zbiorów. Ułatwia to John Deere, proponując specjalne promocje w przedsezonie na kombajny z 2024 roku. Każdy, kto zdecyduje się na zamówienie maszyny do 30 września br., otrzyma 3% rabatu.

– Specjalna oferta nie ominie też spóźnialskich, jednak zaplanowanie przygotowania do przyszłorocznych zbiorów już teraz jest korzystniejsze. Pozbywamy się w ten sposób zaskoczeń, a przecież planowanie budżetu w czasach galopującej inflacji i strat wywołanych zmianami klimatycznymi to podstawa ubezpieczenia na przyszłość. Zachęcamy do kontaktu z dealerami – mówi Mateusz Janicki, Specjalista ds. Maszyn Żniwnych John Deere Polska.

Nowa jakość obrazu z wyświetlaczem G5Plus

Wysoka jakość obrazu jest na wyciągnięcie ręki. W nowych kombajnach John Deere znajduje się wyświetlacz wysokiej rozdzielczości G5Plus CommandCenter. Jest większym ekranem niż dostępny wcześniej CommandCenter 4600. Wyświetlacz HD G5Plus to klucz do sukcesu w stosowaniu rolnictwa precyzyjnego: dzięki niemu wszystkie niezbędne do dalszej analizy informacje są jasne, przejrzyste i łatwo dostępne.

– Nowoczesny wyświetlacz ma aż 35% większą powierzchnię prezentacji danych. To kluczowy aspekt do podejmowania dobrych decyzji na podstawie analizy danych: zarówno tych szybkich decyzji, jak i długofalowych. Możliwa jest obsługa dualnego monitora – wyświetlacz G5Plus to po prostu wysoki poziom automatyzacji i skuteczne narzędzie pracy – dodaje Mateusz Janicki.

Wyświetlacz współpracuje z odbiornikiem StarFire i jak informuje producent, gwarantuje szereg korzyści, m.in. praktyczne skróty z łatwym dostępem do informacji. Dla ułatwienia startu tym, którzy dopiero zaczną stosowanie rozwiązań rolnictwa precyzyjnego, John Deere dostarcza wyświetlacz z funkcjami takimi jak prowadzenie AutoTrac, SectionControl czy DataSync.

Pakiety TECH+ i wyższy poziom automatyzacji

John Deere przygotował również kompleksową ofertę pakietową – dotyczy ona kombajnów z serii S oraz T z 2024 roku. Te pakiety obejmują nie tylko nowy wyświetlacz, ale także zaawansowaną licencję na AutoPath In-Field Data Sharing, Machine Sync. Co różni pakiety dla obydwu serii? W przypadku serii S kupujący mogą liczyć na narzędzia do automatyzacji takie jak Active Yeld, a w przypadku serii T jest to m.in. Harvest Monitor.

To nie koniec nowości, które prezentuje John Deere w ramach kombajnów serii S700 dla roku modelowego 2024. Zastosowano w nich ergonomiczne rozwiązanie pozwalające na oszczędność czasu i nakładu pracy: układ aktywnego oczyszczania powietrzem. Dzięki niemu czas czyszczenia silnika może zostać skrócony aż o 50%. Bardzo dobrze sprawdza się przy uprawach roślin oleistych, jest też polecany dla regionów suchych oraz tych o dużym zapyleniu.

Lista udogodnień na tym się nie kończy: maszyny z silnikiem 13,5 l posiadają oś przystosowaną do montażu gąsienic – każdy może zamontować gąsienice samodzielnie, kiedy zajdzie taka potrzeba.

– Ci, którzy nie zdecydują się na zakup nowej maszyny po 30 września, nie będą poszkodowani. John Deere oferuje 2% rabatu od 1 października do 31 grudnia br. oraz 1% rabatu w styczniu 2024 r. Korzystne pakiety i ofertowe nowości czekają na wszystkich chętnych – przekonuje Mateusz Janicki.

źródło: John Deere

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.

×KZPRiRB podcasty - baner