fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościMazurskiego Agro Show w 2023 roku nie będzie

Mazurskiego Agro Show w 2023 roku nie będzie

Zarząd Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych podjął decyzję o rezygnacji z organizacji przyszłorocznej edycji wystawy Mazurskie Agro Show.

– Powodem tej decyzji są bardzo wysokie koszty związane z organizacją wystawy oraz przystosowaniem hal do celów wystawienniczych – poinformowała Izba.

Wystawa Mazurskie Agro Show była największą tego typu imprezą w północno-wschodniej Polsce. Według szacunków organizatora co roku na wystawie pojawiało się ponad 40 tysięcy zwiedzających i uczestniczyło w niej ponad 200 firm. Impreza odbywała się tradycyjnie w połowie lutego i trwała dwa dni.

Wystawa odbywała się w obiekcie wystawienniczym Expo Mazury, w Ostródzie na ul. Grunwaldzkiej 55. Dotychczas odbyło się 5 edycji wystawy Mazurskie Agro Show.

Pozostałe imprezy organizowane przez PIGMiUR odbędą się w planowanych lokalizacjach i terminach – Zielone Agro Show w Ułężu w dniach 20-21 maja 2023 oraz Agro Show w Bednarach w dniach 22-24 września 2023 roku.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.