fbpx

Mazurskiego Agro Show w 2023 roku nie będzie

Zarząd Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych podjął decyzję o rezygnacji z organizacji przyszłorocznej edycji wystawy Mazurskie Agro Show.

– Powodem tej decyzji są bardzo wysokie koszty związane z organizacją wystawy oraz przystosowaniem hal do celów wystawienniczych – poinformowała Izba.

Wystawa Mazurskie Agro Show była największą tego typu imprezą w północno-wschodniej Polsce. Według szacunków organizatora co roku na wystawie pojawiało się ponad 40 tysięcy zwiedzających i uczestniczyło w niej ponad 200 firm. Impreza odbywała się tradycyjnie w połowie lutego i trwała dwa dni.

Wystawa odbywała się w obiekcie wystawienniczym Expo Mazury, w Ostródzie na ul. Grunwaldzkiej 55. Dotychczas odbyło się 5 edycji wystawy Mazurskie Agro Show.

Pozostałe imprezy organizowane przez PIGMiUR odbędą się w planowanych lokalizacjach i terminach – Zielone Agro Show w Ułężu w dniach 20-21 maja 2023 oraz Agro Show w Bednarach w dniach 22-24 września 2023 roku.

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.