fbpx
Strona głównaWiadomościLokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla KGW

Lokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla KGW

Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej w ramach projektu „Lokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla Kół Gospodyń Wiejskich” organizuje szkolenia dla Kół Gospodyń Wiejskich.

Ich celem jest podniesienie wiedzy i świadomości wśród uczestników nt. lokalnych, regionalnych, tradycyjnych produktów oraz zachęcenie do uczestniczenia w krajowym i międzynarodowym systemie ochrony produktów regionalnych i tradycyjnych. Uczestnicy zapoznani zostaną z możliwościami sprzedaży produktów własnych. Ponadto, podczas szkolenia przekazana zostanie wiedza z zakresu poszukiwania źródeł finansowania, promocji i możliwości rozwoju własnej organizacji. Wiedza zdobyta podczas szkolenia z pewnością pomoże w zakresie promocji organizacji, jak również w poszerzeniu oferty podejmowanych działań i inicjatyw. Partnerem projektu jest Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich z 7 województw: mazowieckiego, wielkopolskiego, lubuskiego, warmińsko-mazurskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i opolskiego.

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, wyżywienie oraz zwrot kosztów dojazdu. W szkoleniu może wziąć udział czterech członków z jednego koła.

– Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy. Formularz należy dostarczyć pocztą tradycyjną lub elektroniczną (skan, fax) na adres: k.trudnowska@efrwp.com.pl, fax: 22 620 90 93. Zgłoszenia będą przyjmowane
do 10 lipca 2019 roku – informuje EFRWP.

Źródło: EFRWP

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.