fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościHorsch wraca po 4 latach przerwy na Agrotech. Od razu z wieloma...

Horsch wraca po 4 latach przerwy na Agrotech. Od razu z wieloma nowościami [video]

Po czterech latach nieobecności, firma Horsch znów pojawiła się na kieleckim Agrotechu. I to z przytupem; podczas targów zaprezentowano kilka “świeżych” maszyn, w tym zupełnie nowy siewnik punktowy.

– Wszystkie maszyny, które pokazujemy na naszym stoisku to maszyny, które w ciągu tych czterech lat doszły do naszego cennika. Są to Focus 3-metrowy, siewnik Versa, siewnik mechaniczny na bronie wirnikowej, zawieszany opryskiwacz z przednim zbiornikiem oraz zupełna nowość – Maestro TX 6-rzędowy, zawieszany kompaktowy siewnik dedykowany do siewu kukurydzy, siewu precyzyjnego rzepaku jak również słonecznika. Wszystkie te maszyny są tak naprawdę nowością; to pokazuje, jak mocno się rozwijamy, jak dopasowujemy się do struktury gospodarstw w różnych częściach Europy – tłumaczy Krzysztof Abramowski, dyrektor zarządzający w firmie Horsch Polska.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.