fbpx
Strona głównaWiadomościZ krajuAnkieterzy GUS w czerwcu odwiedzą rolników

Ankieterzy GUS w czerwcu odwiedzą rolników

W dniach od 1 do 28 czerwca 2022 r. na terenie całej Polski zostanie przeprowadzone przez Główny Urząd Statystyczny badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego.

Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do tego badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez: samodzielne wypełnienie formularza przez Internet w dniach 1 – 5 czerwca 2022 r., dostępnego na stronie https://cs.stat.gov.pl/RZWS lub rozmowę z ankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego lub kontaktu bezpośredniego w dniach 6 – 28 czerwca 2022 r.

Natomiast osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej mogą udzielić wymaganych informacji poprzez: samodzielne wypełnienie formularza przez Portal Sprawozdawczy w dniach 1  – 14 czerwca 2022 r., dostępnego na stronie: https://raport.stat.gov.pl/gus.ps/login/login.pa, lub rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 15 – 28 czerwca 2022 r.

– Tożsamość teleankietera można potwierdzić dzwoniąc na numer infolinii: 22 279 99 99 numer wewnętrzny 7 (opłata zgodnie z taryfą operatora, czynny w godzinach 8-15) – informuje GUS.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.