fbpx

Ankieterzy GUS w czerwcu odwiedzą rolników

W dniach od 1 do 28 czerwca 2022 r. na terenie całej Polski zostanie przeprowadzone przez Główny Urząd Statystyczny badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego.

Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do tego badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez: samodzielne wypełnienie formularza przez Internet w dniach 1 – 5 czerwca 2022 r., dostępnego na stronie https://cs.stat.gov.pl/RZWS lub rozmowę z ankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego lub kontaktu bezpośredniego w dniach 6 – 28 czerwca 2022 r.

Samasz loteria - baner

Natomiast osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej mogą udzielić wymaganych informacji poprzez: samodzielne wypełnienie formularza przez Portal Sprawozdawczy w dniach 1  – 14 czerwca 2022 r., dostępnego na stronie: https://raport.stat.gov.pl/gus.ps/login/login.pa, lub rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 15 – 28 czerwca 2022 r.

– Tożsamość teleankietera można potwierdzić dzwoniąc na numer infolinii: 22 279 99 99 numer wewnętrzny 7 (opłata zgodnie z taryfą operatora, czynny w godzinach 8-15) – informuje GUS.

Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.