Ambroży – nowy diler marki Kubota w południowo-zachodniej Polsce

Marka Kubota powołała nowego dilera w południowo-zachodniej Polsce. Firma Ambroży zastąpi tym samym dotychczasowego przedstawiciela marki Kubota w rejonie, firmę Agromix Rojęczyn.

1 czerwca 2018 roku firma Agromix Rojęczyn zostanie zastąpiona przez przedsiębiorstwo Ambroży Sp. z o.o. jako diler marki  Kubota w południowo-zachodniej Polsce.

Firma Ambroży Sp. z o.o. powstała w 1990 roku, a jej siedziba znajduje się w Bierutowie, woj. dolnośląskie. – Początkowo działalność naszej rodzinnej firmy polegała na zaopatrywaniu małych gospodarstw w podstawowe produkty. Jednak z biegiem lat asortyment się powiększał, aż do sprzedaży ciągników i urządzeń rolniczych – mówi właściciel firmy, Krzysztof Ambroży.

Serwisem maszyn sprzedanych przez firmę Agromix Rojęczyn zajmie się nowy diler. – Klienci Agromix użytkujący ciągniki Kubota otrzymają drogą listowną informację dotyczącą przejęcia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego przez firmę Ambroży wraz z niezbędnymi danymi kontaktowymi do nowego dilera. Serwis Ambroży zapewni ciągłość i pełną obsługę gwarancyjną maszyn Kubota”– wyjaśnia Edward Cyc, Szef Działu Serwisu marki Kubota.

Warto przypomnieć, że współpraca marki Kubota i Agromix Rojęczyn trwała nieprzerwanie od 2004 roku, czyli od momentu, kiedy marka Kubota została wprowadzona na polski rynek przez japoński dom handlowy Marubeni. – Agromix Sp. z  o.o. jest jednym z najstarszych partnerów handlowych marki Kubota w Polsce. Jesteśmy wdzięczni Panu Józefowi Dworakowskiemu, Michałowi Matuszewskiemu oraz całemu zespołowi Agromiksu za pracę włożoną przez te wszystkie lata w sprzedaż i promocję marki Kubota w naszym kraju – powiedział Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o., Oddział w Polsce. – Gorąco życzymy firmie Agromix Rojęczyn powodzenia w rozwoju pozostałych gałęzi prowadzonej działalności – dodał.

Źródło: Kubota