fbpx
Strona głównaWiadomościSeria pożarów obiektów rolniczych pod Kętrzynem. Nagroda za wskazanie podpalacza

Seria pożarów obiektów rolniczych pod Kętrzynem. Nagroda za wskazanie podpalacza

Do kolejnego w ostatnim czasie pożaru doszło w nocy z 14 na 15 listopada na terenie warmińsko – mazurskiej gminy Barciany. Wszystko wskazuje na to, że grasuje tam podpalacz.

Tym razem spłonęła stodoła w miejscowości Asuny. Z pożarem walczyli ochotnicy z Barcian, Mołtajn oraz zawodowcy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kętrzynie, z obiektu zostały jednak jedynie zgliszcza. Co gorsze, to nie pierwsze tego typu zdarzenie w ostatnich tygodniach, wcześniej bowiem dziesięć razy strażacy wzywani byli do podobnych akcji. I nie zostało to zostawione bez żadnego echa.

– Zwracam się do Was z apelem o czujność! Czujność pod względem przemieszczania się osób niezamieszkujących Waszych miejscowości i bliskiej okolicy! Wczoraj o 23:00 po raz jedenasty zawyły syreny, strażacy po raz kolejny wyjechali ratować mienie, które najprawdopodobniej zostało podpalone! Tym razem była to stodoła w miejscowości Asuny. Dokładam od siebie 1000 zł do nagrody za ujęcie sprawcy podpaleń, NAGRODA ZA UJĘCIE SPRAWCY 5000 zł – napisała na FB wójt gminy Barciany Marta Kamińska.

Postępowanie w sprawie serii pożarów na terenie gminy Barciany prowadzą policjanci z KPP w Kwidzyniu.

Paweł Palica

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.