fbpx
Strona głównaWiadomościZ krajuZ Kołodziejczakiem nie trzeba już rozmawiać, twierdzą politycy PiS

Z Kołodziejczakiem nie trzeba już rozmawiać, twierdzą politycy PiS

Politycy PiS związani ze wsią odetchnęli z ulgą – twierdzi portal wpolityce.pl. Donald Tusk uśmiercił Agrounię i pozbawił Michała Kołodziejczaka rangi trybuna ludowego.

Zdaniem polityków PiS “bój” o głosy polskiej wsi rozstrzygnie się teraz wyłącznie pomiędzy PIS a PSL, ponieważ Michał Kołodziejczak wchodząc na listy Koalicji Obywatelskiej stracił wiarygodność wśród mieszkańców wsi, którzy co do zasady są przeciwni PO a szczególnie jej liderowi Donaldowi Tuskowi. Poza tym Kołodziejczak startując do Sejmu z listy partyjnej przestał być związkowcem a stał się politykiem, więc politycy nie muszą już z nim rozmawiać ani go słuchać.

– Paradoks polega na tym, że teraz z Kołodziejczakiem nie trzeba rozmawiać. Nie jest już związkowcem, działaczem, ale zwykłym politykiem. I nie może już rozrabiać tak, jak wcześniej. Duża ulga – mówi cytowany przez wpolityce.pl polityk PiS zorientowany w tematyce wiejskiej.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.