fbpx
Strona głównaPolecamyXVI Mleczne Mistrzostwa Polski; zgłoszenia do 20 października

XVI Mleczne Mistrzostwa Polski; zgłoszenia do 20 października

Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich – Związek Rewizyjny w Warszawie organizuje XVI edycję ,,Mlecznych Mistrzostw Polski’’ czyli konkurs na największych producentów mleka – z każdego województwa spośród gospodarstw rodzinnych do 300 ha dostarczających mleko do spółdzielni mleczarskich zrzeszonych w KZSM.

Jego celem jest wypromowanie na znaczącej imprezie mleczarskiej w kraju, największych dostawców z każdego województwa.

– Założenia konkursu zakładają oddzielne podsumowanie konkursu dla każdego województwa. Laureaci otrzymają wyróżnienia na XXIX Targach Mleczarskich Mleko-Expo 2020 w dniu 20 listopada 2020 roku, w tym między innymi 16 nagród dla największych producentów mleka w z poszczególnych województw, 3 nagrody dla największych dostawców producentów mleka w kraju oraz jedną nagrodę  za najwyższą wydajność mleka od krowy w cyklu laktacyjnym w okresie ostatniego roku (01.01.2019 r – 31.12.2019 r). Zgodnie z tradycja Zarząd  KZSM Rew. przyzna nagrodę dla rolnika – producenta mleka za najlepsze mleko o parametrach serowarskich – informuje Waldemar Broś, prezes zarządu KZSM  Zw. Rew.

Rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w trakcie XXIX Targów Mleczarskich Mleko-Expo, odbywających się corocznie na jesieni w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach : 18-20.11.2020r Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 20 października 2020 roku.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.