XVI Mleczne Mistrzostwa Polski; zgłoszenia do 20 października

Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich – Związek Rewizyjny w Warszawie organizuje XVI edycję ,,Mlecznych Mistrzostw Polski’’ czyli konkurs na największych producentów mleka – z każdego województwa spośród gospodarstw rodzinnych do 300 ha dostarczających mleko do spółdzielni mleczarskich zrzeszonych w KZSM.

Jego celem jest wypromowanie na znaczącej imprezie mleczarskiej w kraju, największych dostawców z każdego województwa.

– Założenia konkursu zakładają oddzielne podsumowanie konkursu dla każdego województwa. Laureaci otrzymają wyróżnienia na XXIX Targach Mleczarskich Mleko-Expo 2020 w dniu 20 listopada 2020 roku, w tym między innymi 16 nagród dla największych producentów mleka w z poszczególnych województw, 3 nagrody dla największych dostawców producentów mleka w kraju oraz jedną nagrodę  za najwyższą wydajność mleka od krowy w cyklu laktacyjnym w okresie ostatniego roku (01.01.2019 r – 31.12.2019 r). Zgodnie z tradycja Zarząd  KZSM Rew. przyzna nagrodę dla rolnika – producenta mleka za najlepsze mleko o parametrach serowarskich – informuje Waldemar Broś, prezes zarządu KZSM  Zw. Rew.

Rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w trakcie XXIX Targów Mleczarskich Mleko-Expo, odbywających się corocznie na jesieni w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach : 18-20.11.2020r Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 20 października 2020 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności