fbpx
Strona głównaTechnikaWystartowały Targi Agrotech Kielce 2022

Wystartowały Targi Agrotech Kielce 2022 [galeria]

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wystartowały dziś, tj. 18 marca Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach. Impreza przyciągnęła wielu wystawców zarówno z Polski i Zagranicy. 

Widać wyraźnie, że już pierwszego dnia zawitało do Kielc mnóstwo gości, którzy są ciekawi nowych maszyn i możliwości obejrzenia ich na żywo, co w ostatnim czasie było trudne do zrealizowania ze względu na duże obostrzenia pandemiczne.

– Jestem głęboko przekonany, że targi są potrzebne dla branży. Musi nastąpić zwiększenie produkcji żywności w naszym kraju, zwłaszcza, gdy możemy stanąć przez sytuacją jej braku. Rolnictwo musi iść w kierunku automatyzacji i cyfryzacji. Patrzę więc z ostrożnym optymizmem na przyszłość tych targów – stwierdził prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.

Niestety ze względu na sytuację w Ukrainie zabrakło chociażby tamtejszych producentów, a same targi są nieco mniejsze. Niemniej jednak na targach pojawiło się kilka nowości, które po raz pierwszy zostały pokazane właśnie tutaj.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.