fbpx

Wystartowały Targi Agrotech Kielce 2022 [galeria]

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wystartowały dziś, tj. 18 marca Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach. Impreza przyciągnęła wielu wystawców zarówno z Polski i Zagranicy. 

Widać wyraźnie, że już pierwszego dnia zawitało do Kielc mnóstwo gości, którzy są ciekawi nowych maszyn i możliwości obejrzenia ich na żywo, co w ostatnim czasie było trudne do zrealizowania ze względu na duże obostrzenia pandemiczne.

Samasz loteria - baner

– Jestem głęboko przekonany, że targi są potrzebne dla branży. Musi nastąpić zwiększenie produkcji żywności w naszym kraju, zwłaszcza, gdy możemy stanąć przez sytuacją jej braku. Rolnictwo musi iść w kierunku automatyzacji i cyfryzacji. Patrzę więc z ostrożnym optymizmem na przyszłość tych targów – stwierdził prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.

Niestety ze względu na sytuację w Ukrainie zabrakło chociażby tamtejszych producentów, a same targi są nieco mniejsze. Niemniej jednak na targach pojawiło się kilka nowości, które po raz pierwszy zostały pokazane właśnie tutaj.

Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.