fbpx

InterTech z wieloma nowościami na Agro Show 2022 [video]

Zambrowska firma InterTech na tegorocznej wystawie Agro Show pojawiła się z wieloma nowościami z zakresu zarówno maszyn uprawowych jak i zielonkowych. 

InterTech to rodzinna firma mieszcząca się w Zambrowie, a powstała 14 lat temu. Po dłuższej przerwie firma ponownie pojawiła się ze swoimi maszynami na targach Agro Show w Bednarach.

Samasz loteria - baner

W czasie tegorocznej wystawy na dużym stoisku umieszczonym zaraz przy pasie głównym mogliśmy obejrzeć wiele nowości z zakresu m.in. uprawy takich jak brona talerzowa o szerokości 8 m czy talerzowe aplikatory do beczek asenizacyjnych.

Nie zabrakło również oferty dla gospodarstw hodowlanych dla których dedykowane są m.in. wały dogniatające do pryzm czy też spychy do kukurydzy, a także nowe modele przetrząsarek i zgrabiarek do zielonki.

Na stoisku firmy prezentowano również szeroką gamę ładowaczy czołowych, których produkcja w InterTechu ruszyła już 10 lat temu i są one systematycznie modernizowane, ulepszane i dostosowywane do coraz większej liczby ciągników.

Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.