fbpx

Trwają badania koniunktury w gospodarstwach rolnych

Od 15 do 29 lipca 2022 r. na terenie całej Polski przeprowadzane są przez Główny Urząd Statystyczny badania z zakresu koniunktury w gospodarstwie rolnym.

Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do ww. badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez:

– samodzielne wypełnienie formularza przez Internet od 15 do 19 lipca 2022 r., dostępnego na stronie  https://rolnictwo.stat.gov.pl

– rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego od 20 do 29 lipca 2022 r.

Osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej wytypowane do tego badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez:

– samodzielne wypełnienie formularza przez Portal Sprawozdawczy od 15 do 26 lipca  2022 r., dostępnego na stronie: https://raport.stat.gov.pl/gus.ps/login/login.pa,

– rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego od 27 do 29 lipca 2022 r.

Tożsamość teleankietera można potwierdzić dzwoniąc na numer infolinii: 22 279 99 99 (opłata zgodnie z taryfą operatora, w godzinach 8-15) – informuje Główny Urząd Statystyczny.

McHale - baner - kwiecień 2024
Syngenta baner Treso
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.