fbpx
Strona głównaWiadomościZ krajuTrwają badania koniunktury w gospodarstwach rolnych

Trwają badania koniunktury w gospodarstwach rolnych

Od 15 do 29 lipca 2022 r. na terenie całej Polski przeprowadzane są przez Główny Urząd Statystyczny badania z zakresu koniunktury w gospodarstwie rolnym.

Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do ww. badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez:

– samodzielne wypełnienie formularza przez Internet od 15 do 19 lipca 2022 r., dostępnego na stronie  https://rolnictwo.stat.gov.pl

– rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego od 20 do 29 lipca 2022 r.

Osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej wytypowane do tego badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez:

– samodzielne wypełnienie formularza przez Portal Sprawozdawczy od 15 do 26 lipca  2022 r., dostępnego na stronie: https://raport.stat.gov.pl/gus.ps/login/login.pa,

– rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego od 27 do 29 lipca 2022 r.

Tożsamość teleankietera można potwierdzić dzwoniąc na numer infolinii: 22 279 99 99 (opłata zgodnie z taryfą operatora, w godzinach 8-15) – informuje Główny Urząd Statystyczny.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.