Światowy lider w badaniu rynku rolnego i weterynaryjnego

W maju rozpoczęła działalność firma Kynetec, powstała dzięki wykupowi managerskiemu działu Animal and Crop Health od firmy GfK. Umowa wykupu managerskiego poprzez konsorcjum składające się z funduszu inwestycyjnego Inflexion i zespołu zarządzającego Animal and Crop Health kierowanego przez Stephena Hearn została podpisana w listopadzie 2015 roku.

Kynetec, światowy lider w badaniu rynku rolnego i weterynaryjnego jest wspierany przez fundusz Inflexion, który współpracuje z szybko rozwijającymi się firmami w zakresie wspomagania ich dalszego wzrostu i rozwoju. Kynetec posiada długą historię współpracy w branży AGRO. Za pomocą znanych i cenionych produktów syndykatowych oraz zaawansowanych metodologii badań ad hoc efektywnie wspomaga swoich klientów w podejmowaniu decyzji biznesowych.

Firma posiada zespoły badawcze w 20 krajach na świecie, zatrudnia ponad 230 doświadczonych badaczy i kierowników projektów, 270 wykwalifikowanych ankieterów oraz współpracuje na świecie z ponad 80 partnerami i konsultantami. Kynetec specjalizuje się w badaniach segmentu zdrowia i żywienia zwierząt, ochrony roślin, techniki rolniczej, wyposażenia gospodarstw, nasiennictwa, biotechnologii i nawożenia prowadząc projekty badawcze w ponad 70 krajach.

Naszym celem jest bycie nowoczesną firmą z krótkim procesem decyzyjnym, zdolną do szybkiego wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań. Dzięki temu będziemy dostarczać naszym klientom wyjątkowe projekty, ciągle zwiększając zakres oferowanych usług – mówi Stephen Hearn.

Kynetec, którego współwłaścicielami są pracownicy firmy, będzie nadal dążył do zatrudniania najbardziej utalentowanych pracowników w branży, aby zapewnić klientom dostęp do innowacyjnych produktów i najwyższą jakość oferowanych usług.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności