fbpx
Strona głównaCenyrynek żywności"Rolnictwo ekologiczne - szansa dla rolników i konsumentów": konferencja już w czwartek

“Rolnictwo ekologiczne – szansa dla rolników i konsumentów”: konferencja już w czwartek

W dniach 8 – 9 października podczas Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych „Bio Expo” w Nadarzynie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu w ramach działań Sieci na Rzecz Innowacji w Rolnictwie i na Obszarach Wiejskich organizuje konferencję, w ramach Kongresu Rolnictwa Ekologicznego, pt. „Rolnictwo ekologiczne – szansa dla rolników i konsumentów”.

Jak informują organizatorzy podczas konferencji poruszone zostaną zagadnienia aktualnych i przyszłych zmian w polityce rolnej wpływających na proces produkcji, kontroli i sprzedaży produktów ekologicznych. Przedstawione będą problemy różnych technologii produkcji oraz sytuacja na rynku produktów ekologicznych. Odbędą się również debaty z udziałem ekspertów i praktyków z tej dziedziny. Spotkanie skierowane jest  przede wszystkim rolników ekologicznych, doradców rolniczych zajmujących się rolnictwem ekologicznym, przedstawicieli instytutów, jednostek naukowych lub uczelni prowadzących badania w zakresie rolnictwa ekologicznego, jednostek certyfikujących i pracowników administracji rządowej.

CDR  zapewnia  bezpłatne uczestnictwo w Kongresie, nocleg 08/09.10.2020,wyżywienie oraz zwiedzanie Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych „Bio Expo”.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.