“Rolnictwo ekologiczne – szansa dla rolników i konsumentów”: konferencja już w czwartek

W dniach 8 – 9 października podczas Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych „Bio Expo” w Nadarzynie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu w ramach działań Sieci na Rzecz Innowacji w Rolnictwie i na Obszarach Wiejskich organizuje konferencję, w ramach Kongresu Rolnictwa Ekologicznego, pt. „Rolnictwo ekologiczne – szansa dla rolników i konsumentów”.

Jak informują organizatorzy podczas konferencji poruszone zostaną zagadnienia aktualnych i przyszłych zmian w polityce rolnej wpływających na proces produkcji, kontroli i sprzedaży produktów ekologicznych. Przedstawione będą problemy różnych technologii produkcji oraz sytuacja na rynku produktów ekologicznych. Odbędą się również debaty z udziałem ekspertów i praktyków z tej dziedziny. Spotkanie skierowane jest  przede wszystkim rolników ekologicznych, doradców rolniczych zajmujących się rolnictwem ekologicznym, przedstawicieli instytutów, jednostek naukowych lub uczelni prowadzących badania w zakresie rolnictwa ekologicznego, jednostek certyfikujących i pracowników administracji rządowej.

CDR  zapewnia  bezpłatne uczestnictwo w Kongresie, nocleg 08/09.10.2020,wyżywienie oraz zwiedzanie Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych „Bio Expo”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności