fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościNew Holland wprowadza nowe funkcjonalności w aplikacji My New Holland

New Holland wprowadza nowe funkcjonalności w aplikacji My New Holland

Marka New Holland wprowadza nowe funkcjonalności aplikacji My New Holland dla systemów iOS oraz Android.

Ja tłumaczą przedstawiciele firmy, w pamięci aplikacji znajdują się dane wrażliwe klientów, dlatego firma dokłada wszelkich starań, by osobom nieupoważnionym uniemożliwić dostęp do tych informacji. Dlatego też w ostatnich dniach dokonana została aktualizacja, która pozwala na dostęp do aplikacji za pomocą czytnika linii papilarnych oraz rozpoznawania rysów twarzy.

Wprowadzony na rynek w 2010 r. My New Holland ewoluował przez lata, dodając nowe funkcje i zwiększając stopień integracji z różnymi zasobami internetowymi New Holland. Dziś oferuje dostęp do wsparcia serwisowego dla wybranych modeli maszyn, jeden punkt dostępu do świata informacji i usług, które pomogą klientom zmaksymalizować wydajność sprzętu i nigdy nie przegapią specjalnej oferty dedykowanej dla maszyn New Holland w jego gospodarstwie.

Portal oraz aplikacja My New Holland (https://my.newholland.com/poland/pl-pl) stanowią doskonałe wsparcie klientów w ich codziennej pracy. Klienci muszą jedynie zarejestrować się w bardzo prostym procesie, aby uzyskać dostęp z dowolnego urządzenia mobilnego lub komputera stacjonarnego do świata usług cyfrowych, które zwiększą ich skuteczność w prowadzeniu firmy. Nowy, przejrzysty i intuicyjny układ, wraz z łatwą nawigacją, zapewniają bezproblemowy dostępnych do usług oferowanych za pośrednictwem portalu.

Korzystanie zarówno z portalu jak i aplikacji jest całkowicie bezpłatne.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.