Metal-Fach na Agro Show Ostróda 2017

W miniony weekend w Ostródzie odbyła się kolejna edycja największych targów rolniczych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Wśród dwustu czołowych wystawców branży znajdowała się również firma Metal – Fach z Sokółki (województwo podlaskie).

Metal-Fach przy współpracy ze swoim dealerem Max-Rol z Jeżewa Starego w czasie tegorocznej edycji wystawy Agro Show Ostróda 2017 prezentował prasę Z562, owijarkę Z577 oraz ładowacz czołowy T229, co stanowi świetną wizytówkę całego parku maszynowego firmy, który już niebawem będzie można również oglądać w aplikacji Metal-Fach na urządzenia z systemem operacyjnych Android, dostępnej w Sklepie Play.

Zima trwa jeszcze w najlepsze, ale początek sezonu zbliża się wielkimi krokami i może być to ostatni moment na uzupełnienie lub modernizację swojego sprzętu rolniczego. Mamy nadzieję, że dzięki wizycie na targach wielu gospodarzy znajdujących się w takiej sytuacji mogło znaleźć dla siebie coś odpowiedniego – mówi Joanna Jatkowska, kierownik marketingu przedsiębiorstwa.

Źródło: Metal – Fach