fbpx

Metal-Fach na Agro Show Ostróda 2017

W miniony weekend w Ostródzie odbyła się kolejna edycja największych targów rolniczych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Wśród dwustu czołowych wystawców branży znajdowała się również firma Metal – Fach z Sokółki (województwo podlaskie).

Metal-Fach przy współpracy ze swoim dealerem Max-Rol z Jeżewa Starego w czasie tegorocznej edycji wystawy Agro Show Ostróda 2017 prezentował prasę Z562, owijarkę Z577 oraz ładowacz czołowy T229, co stanowi świetną wizytówkę całego parku maszynowego firmy, który już niebawem będzie można również oglądać w aplikacji Metal-Fach na urządzenia z systemem operacyjnych Android, dostępnej w Sklepie Play.

Zima trwa jeszcze w najlepsze, ale początek sezonu zbliża się wielkimi krokami i może być to ostatni moment na uzupełnienie lub modernizację swojego sprzętu rolniczego. Mamy nadzieję, że dzięki wizycie na targach wielu gospodarzy znajdujących się w takiej sytuacji mogło znaleźć dla siebie coś odpowiedniego – mówi Joanna Jatkowska, kierownik marketingu przedsiębiorstwa.

Źródło: Metal – Fach

Bayer - baner
Advertisement
McHale - baner
Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.

×Mandam - baner corner