fbpx

Case IH i Steyr z nowościami na Agrotech 2024

Marki Case IH oraz Steyr przygotowały dla odwiedzających ich stoisko podczas targów Agrotech 2024 w Kielcach szereg nowości. Będzie zatem co oglądać.

W ramach tegorocznej edycji targów marka Case IH przygotowała szereg atrakcji, a także prezentację flagowych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Podczas wydarzenia wszyscy odwiedzający będą mogli zapoznać się z modelami takimi jak Magnum 340, Puma 260 CVX, Farmall 90A, Quantum 90V, Quantum 100F oraz najnowszy Vestrum 120 ActiveDrive 8.

Samasz loteria - baner

Oprócz ciągników na stoisku sygnowanym logo Case IH zaprezentowane zostaną także inne kluczowe maszyny, w tym ładowarka teleskopowa Farmlift 737 oraz prasy stałokomorowa RB 343 i zmiennokomorowa RB 455. Jednym z głównych punktów stoiska będzie także Connect Room, innowacyjne rozwiązanie umożliwiające zdalną obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Uwagę wielu odwiedzających z pewnością przyciągnie także fakt, że stoisko marki Case IH inspirowane będzie motywami znanymi z wyścigów motocyklowych. Symulator MotoGP, grafiki w sportowym stylu oraz trybuny dla publiczności – to tylko niektóre z elementów, które sprawią, że każdy uczestnik będzie mógł poczuć się jak na najprawdziwszym torze wyścigowym. Dla zapewnienia niezapomnianej atmosfery nie zabraknie także szeregu atrakcji prowadzonych przez znanego polskiego konferansjera Ireneusza Bieleninika.

Steyr Plus, fot. mat. prasowe

Również w przypadku marki Steyr tradycyjnie już nie zabraknie nowości produktowych, ale także niekonwencjonalnych atrakcji. Podczas XXIX odsłony Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej wszyscy odwiedzający będą mieli okazję zapoznania się z cechami i najważniejszymi funkcjonalnościami ciągników z serii Terrus, Multi, Kompakt, a także długo wyczekiwanego, najnowszego Plusa.

źródło: Case IH, Steyr

Baner Bayer Roundup
Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.