fbpx
Strona głównaPozostałeWydarzeniaKołodziejczak pyta Ardanowskiego o sprawę Bielmleku. Ardanowski: "Inne diabły przy tym mieszały"...

Kołodziejczak pyta Ardanowskiego o sprawę Bielmleku. Ardanowski: “Inne diabły przy tym mieszały” [video]

Podczas wczorajszej dyskusji dotyczącej przyszłości polskiego rolnictwa były minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski został zapytany przez lidera Agrounii Michała Kołodziejczaka m.in. o wyjaśnienie afery Eskimosa i upadek Bielmleku. 

– Kiedy pan był ministrem mieliśmy afery do dzisiaj nie wyjaśnione i które dla dobra współpracy trzeba wyjaśniać. Jest to afera Eskimos […]. Dosypaliście miliony złotych na skup interwencyjny jabłek nie rozwiązując problemu. Dziś sady są wyrywane, bo problem nie został rozwiązany. Druga afera – Bielmlek […] – pytał Kołodziejczak.

– Uwielbiam takie socjotechniczne wrzutki, Michał jest w tym perfekcjonistą. […] Podjąłem wyjątkowo ryzykowną decyzję i podjąłbym taką samą w tej chwili; przy stosunkowo niewielkich pieniądzach żadne jabłko nie zostało zmarnowane – odpowiadał Ardanowski. Całość odpowiedzi w materiale wideo:

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.