fbpx

Edukacja przede wszystkim. Dzień serwisu dealera Claas w firmie Świerkot Tech Agro [video]

28 kwietnia br. w oddziale firmy Świerkot Tech Agro w Targowisku odbył się dzień serwisu dealera Claas, w którym udział wzięły dwie szkoły rolnicze. Dzień ten był okazją do zapoznania się z pracą serwisu i jednocześnie możliwością wygrania cennej nagrody.

W wydarzeniu wzięli udział uczniowie szkół z Miechowa oraz z Czernichowa, którzy na początku wysłuchali prezentacji dotyczącej grupy Świerkot Tech Agro aby następnie móc zapoznać się z pracą działu części i serwisu.

Po części teoretycznej przyszedł czas na zadania praktyczne, które obie szkoły wykonywały w grupach. Pierwszą z nich było dość widowiskowe pakowanie towaru do wysyłki z serwisu do klienta a kolejną m.in. dokręcanie kół w ciągniku z odpowiednim momentem.

Po zadaniach praktycznych przyszedł czas na test, który obejmował informacje, które uczniowie uzyskali w trakcie wcześniejszych zajęć i prezentacji w tym dniu. Po podsumowaniu wyników z części praktycznej i teoretycznej lepszym okazał się Zespół Szkół z Miechowa, który wyjechał z Targowiska z wózkiem narzędziowym Claas ufundowanym przez firmę Świerkot Tech Agro.

McHale - baner - kwiecień 2024
Syngenta baner Treso
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.