fbpx
Strona głównaCenyrynek żywnościDlaczego lista nie jest rozszerzona? Nie mamy problemu z importem mięsa drobiowego...

Dlaczego lista nie jest rozszerzona? Nie mamy problemu z importem mięsa drobiowego i spirytusu? [video]

Podczas wczorajszego protestu w Medyce głos zabrała Anna Bryłka z Ruchu Narodowego. Mówiła ona nie tylko o problemie na polskim rynku zbóż, ale zwróciła także uwagę na problem importu mięsa drobiowego, owoców miękkich i spirytusu.

– Ponad miesiąc temu temat kryzysu zbożowego był głównym tematem w debacie publicznej. Czy kryzys zbożowy został rozwiązany? Nie, nie został. Czy niekontrolowany import produktów rolno-spożywczych został rozwiązany? Nie, nie został. Co więcej, 6 czerwca weszło w życie rozporządzenie o kolejny rok przedłużające bezcłowy handel z Ukrainą […]. 9 maja europosłowie z PiSu zagłosowali za tym rozporządzeniem – mówiła wczoraj Anna Bryłka.

– Dlaczego zakaz importu jest tylko do połowy września, dlaczego dotyczy tylko pszenicy, rzepaku, kukurydzy i słonecznika? Dlaczego ta lista nie jest rozszerzona, nie mamy problemów z importem mięsa drobiowego, koncentratu jabłkowego, spirytusu? – pytała retorycznie.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]