Dla rolników i konsumentów

Agencja Rynku Rolnego uruchomiła   stronę internetową www.polskasmakuje.pl. , która ma Stanowic platformę komunikacyjna pomiędzy pomiędzy producentami polskiej żywności a konsumentami, którzy cenią sobie żywność wyprodukowaną lokalnie i poszukują jej na rynku.

Jak zaznacza ARR portal w pierwszej kolejności kierowany jest do producentów wytwarzających produkty certyfikowane w ramach krajowych i unijnych systemów jakości oraz wytwórców produktów regionalnych i tradycyjnych, jak również produktów wytwarzanych w na poziomie gospodarstwa rolnego i sprzedawanego bezpośrednio przez rolników.

– Założenie profilu na portalu oraz prezentacja własnej oferty za jego pośrednictwem nie będzie się wiązała z żadnymi opłatami. Na okres letni zaplanowana została wielka kampania promująca powstanie polskasmakuje.pl, której celem jest jak najszersze rozpropagowanie pomysłu w kraju oraz stworzenie jak najliczniejszej bazy producentów oferujących produkty pochodzące z różnych rejonów Polski – informuje Biuro Prasowe ARR.

Źródło: ARR