fbpx
Strona głównaTechnikaMaszyny używaneCiągniki rolnicze z licytacji komorniczych. Przegląd "ofert"

Ciągniki rolnicze z licytacji komorniczych. Przegląd “ofert”

Licytacje komornicze to czasem okazja do zakupu sprzętu rolniczego za niewygórowaną cenę. Niektórzy, podnosząc argument etyczny, stwierdzą, że jest to wzbogacanie się na cudzym nieszczęściu, i być może w wielu przypadkach jest to prawda; czasem zwykły pech powoduje, że sprzęt z gospodarstwa idzie “pod młotek”. Taka jest jednak rzeczywistość, a my sprawdzamy dzisiaj, jakie ciągniki dostępne są na aukcjach komorniczych.

Pierwsza z licytacji (wypisujemy je chronologicznie) odbędzie się 23 sierpnia o godz. 9 w miejscowości Dymaczewo stare w woj. wielkopolskim. Jej przedmiotem jest niezarejestrowany ciągnik ursus C-330 z 1975 roku. Jego cena wywoławcza (zawierająca podatek VAT) to 9 tys. zł.

Licytacja kolejnego ciągnika odbędzie się tego samego dnia o godz. 11 w miejscowości Smęgorzów w woj. małopolskim. Tam licytowany będzie ursus c-360, którego cena wywoławcza to 4,5 tys. zł.

Kolejna licytacja odbędzie się dzień później o godz. 11 w Pępowie w woj. wielkopolskim. Tutaj dostępny jest już cięższy sprzęt: zetor 7211.2 z 1991 i same iron 120 HI Line z 2006 roku. Cena wywoławcza ciągników to odpowiednio 16,8 tys. zł i niecałe 50,5 tys. zł.

Kolejny ciągnik znajduje się w Rakówku w woj. podlaskim. Jest to MTZ 82 z kabiną, czerwony, około 40-letni, bez tablicy rejestracyjnej. Jego cena wywoławcza to 15 tys. zł. Licytacja będzie miała miejsce 7 września o godz. 10.

Kolejna pozycja to ciągnik rolniczy pol-mot foton 824 z 2007 roku. Jego licytacja odbędzie się w m-ci Rudniki w woj. podlaskim 13 września o godz. 9. Cena wywoławcza ciągnika to 23 tys. zł.

To tylko niektóre z obwieszczeń o licytacjach ciągników rolniczych. Więcej można znaleźć na stronie www.licytacje.komornik.pl.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.