fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościCiągnik MTZ wjeżdża na rosyjską minę. Co się dzieje?

Ciągnik MTZ wjeżdża na rosyjską minę. Co się dzieje? [video]

Sieć obiegł kolejny film z działań wojennych na Ukrainie z udziałem ciągnika rolniczego. Tym razem ciągnik marki MTZ Belarus wjechał na rosyjską minę. O dziwo jego solidna konstrukcja uratowała operatora, który następnie nagrał poniższy film.

– Ukraiński traktor, który wyleciał na minie. Odsłonięte koło i zawieszenie zachowało się jak w rasowym wojskowym pojeździe minoodpornym, pozwalając całej energii wybuchu ujść na boki i w górę. Dzięki temu traktor nie uległ przewróceniu a traktorzysta ocalał i mógł nakręcić ten filmik – informuje strona Militarium.

Faktycznie wydaje się, że ciągnik uległ relatywnie niewielkim uszkodzeniom; największe wrażenie robią “zdjęte” elementy maski i powybijane w kabinie szyby. Poza uszkodzonym przednim mostem widzimy też wyciek w okolicach silnika. Po oględzinach uszkodzonego ciągnika operator przechodzi, aby zademonstrować wyrwę po minie. Jak dowiadujemy się z opisu filmu, nagranie powstało w okolicach Charkowa.

Zobacz także: Ukraińscy rolnicy urządzili zasadzkę i zniszczyli rosyjskie czołgi

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]