fbpx
Strona głównaFirmy i produktyWysoka jakość w korzystnej cenie

Wysoka jakość w korzystnej cenie

Sukces, jaki odniósł wóz asenizacyjny Volumetra skłonił firmę JOSKIN do rozszerzenia tej gamy. Pojazd, który powstał początkowo do pracy z pompą przepływową (ślimakową, krzywkową lub odśrodkową), jest dzisiaj dostępny w wersji vacuum (z pompą próżniową) i vacuum storm (połączenie pompy próżniowej do zasysania i pompy odśrodkowej do tłoczenia).

Wóz VOLUMETRA, także z wbudowaniem kół, jest dostępny z dwiema osiami i pojemnością 10.500 – 20.000 l, oraz z trzema, o pojemności 18.500 – 22.900 l, i łączy w sobie różne zalety, jak: samonośna konstrukcja ze stali HLE, która pozwala zmniejszyć masę i jest dostosowana do wszystkich technik nawożenia. Wóz Volumetra jest również wyposażony w przykręcany i przestawny układ jezdny typu hydro-tandem/tridem, co pozwala dopasować jego położenie zależnie od masy tylnego osprzętu. Zapewnia to odpowiednie rozłożenie mas, a zatem optymalne połączenie wozu z jego tylnym osprzętem.

Solidny, wbudowany podnośnik służy do zamontowania każdego osprzętu do nawożenia, nawet najszerszego. Obniżona konstrukcja sprawia, że pojazd ma nisko położony środek ciężkości, co zapewnia większy komfort jazdy i bezpieczeństwo. Oleopneumatyczne zawieszenie dyszla jest dostępne w niektórych modelach.

Dobry projekt i wykonanie ze standardowych komponentów dają wysoką jakość w korzystnej cenie.

Źródło: JOSKIN

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.