fbpx
Strona głównaWiadomościWypoczynek zimowy dla dzieci rolników

Wypoczynek zimowy dla dzieci rolników

Krajowa Rada Izb Rolniczych organizuje dla dzieci rolników w 2020 roku zimowy wypoczynek . Młodzi mieszkańcy wsi będą mogli korzystać z uroków zimy między innymi w Białym Dunajcu. W programie kolonii organizatorzy zaplanowali między innymi wycieczki po okolicy, naukę jazdy na nartach oraz dyskoteki czy turnieje gier planszowych.

Wyjazdy podczas ferii do atrakcyjnych miejscowości wczasowych położonych w górach w ramach programu promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej zostały dofinansowane ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750,00 zł na każdego uczestnika.

– 10 – dniowe zimowiskach przeznaczone są dla dzieci i młodzieży szkolnej urodzonej od 01 stycznia 2004 r., których co najmniej jedno z rodziców/opiekunów prawnych/ jest ubezpieczone w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym oraz wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) lub pobiera rentę bądź emeryturę z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego – informuje KRIR.

Źródło: KRIR

Opracował: Samuel Skrzysz

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.