reklama
Baner lexis
reklama
Baner Yara

reklama
Baner Massey
reklama
Baner BASF Revy

RAZEM DLA REKORDÓW POLSKI

Wydarzenie, które stanowić będzie preludium do ustanowienia oficjalnego Rekordu Polski w zawartości energii w kiszonce z kukurydzy, odbędzie się w pierwszym tygodniu września tego roku w Instytucie Badawczo-Rozwojowym Sano Agrar Institut w Lubiniu k. Trzemeszna (Wielkopolska).

reklama
Baner BASF Revy
reklama
Baner Amazone

Z inicjatywy połączonych sił wiodących europejskich dostawców najlepszych rozwiązać dla rolnictwa: CLAAS, IGP Polska, K+S Polska, Sano – Nowoczesne Żywienie Zwierząt podjęto decyzję o organizacji pokazu zbioru kukurydzy na kiszonkę i ustanowieniu nowego Rekordu Polski.

Z pola produkcyjnego o powierzchni około 60 ha zebrana i zakiszona zostanie odmiana kukurydzy QUENTIN o FAO 240. Zbiór i zakiszanie dokonane zostaną przy użyciu nowoczesnych maszyn marki Claas w tym sieczkarni JAGUAR, ciągników XERION oraz AXION.

reklama
Baner evritell
reklama
Baner KIOTI

W trakcie spotkania przedstawiona zostanie również technologia nawożenia w oparciu o szeroką paletę nawozów K+S Polska. Nad starannością przebiegu zakiszania kiszonki z kukurydzy z użyciem aplikatorów i preparatów Labacsil Mais Bakterie® i Labacsil Mais Acid® czuwać będą eksperci żywieniowi z Sano. Całość wydarzenia nadzorowana będzie przez sędziego z Biura Rekordów.

Dokładna data spotkania, jednego z najważniejszych tej jesieni wydarzeń dla producentów mleka w Polsce przedstawiona zostanie przez organizatorów w drugiej połowie sierpnia.

reklama
Baner Stihl Loteria
reklama
Baner Kabat

Serdecznie zapraszamy

reklama
Baner SDF
reklama
Baner BAYER

Przeczytaj także

None found

Najpopularniejsze artykuły

None found

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)
INNE ARTYKUŁY AUTORA




NAJNOWSZE WIADOMOŚCI