Policzą bydło, świnie i drób

Od 1 do 26 czerwca 2020 roku Główny Urząd Statystyczny będzie na terenie całej Polski prowadził badania statystyczne z zakresu rolnictwa.

Tym razem przedmiotem badania GUS będzie pogłowie bydła, owiec i drobiu oraz produkcja zwierzęca, a także pogłowie świń i produkcja żywca wieprzowego.

Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do tych badań mogą udzielić wymaganych informacji poprzez: samodzielne wypełnienie formularza przez Internet w dniach 1 – 4 czerwca 2020 r., dostępnego na stronie https://rolnictwo.stat.gov.pl oraz przez rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 5 – 26 czerwca 2020 r.

Natomiast osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej mogą udzielić wymaganych informacji poprzez samodzielne wypełnienie formularza przez Portal Sprawozdawczy w dniach 1 – 14 czerwca 2020 r., dostępnego na stronie:
https://raport.stat.gov.pl/gus.ps/login/login.pa, czy rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 15 – 26 czerwca 2020 r.

– Kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo respondentów oraz pracowników statystyki publicznej, w celu zapobiegania potencjalnej możliwości rozprzestrzenia się wirusa SARS-CoV-2 (koronawirusa), badania ankietowe są realizowane przez pracowników statystyki publicznej wyłącznie telefonicznie – informuje GUS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności