fbpx
Strona głównaWiadomościPoliczą bydło, świnie i drób

Policzą bydło, świnie i drób

Od 1 do 26 czerwca 2020 roku Główny Urząd Statystyczny będzie na terenie całej Polski prowadził badania statystyczne z zakresu rolnictwa.

Tym razem przedmiotem badania GUS będzie pogłowie bydła, owiec i drobiu oraz produkcja zwierzęca, a także pogłowie świń i produkcja żywca wieprzowego.

Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do tych badań mogą udzielić wymaganych informacji poprzez: samodzielne wypełnienie formularza przez Internet w dniach 1 – 4 czerwca 2020 r., dostępnego na stronie https://rolnictwo.stat.gov.pl oraz przez rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 5 – 26 czerwca 2020 r.

Natomiast osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej mogą udzielić wymaganych informacji poprzez samodzielne wypełnienie formularza przez Portal Sprawozdawczy w dniach 1 – 14 czerwca 2020 r., dostępnego na stronie:
https://raport.stat.gov.pl/gus.ps/login/login.pa, czy rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 15 – 26 czerwca 2020 r.

– Kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo respondentów oraz pracowników statystyki publicznej, w celu zapobiegania potencjalnej możliwości rozprzestrzenia się wirusa SARS-CoV-2 (koronawirusa), badania ankietowe są realizowane przez pracowników statystyki publicznej wyłącznie telefonicznie – informuje GUS.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.