Nowa 3-letnia gwarancja na podnośniki teleskopowe Bobcat

Firma Bobcat wprowadza nową trzyletnią gwarancję standardową na wszystkie modele podnośników teleskopowych ze sztywną ramą marki Bobcat. Gwarancja obejmuje podnośniki produkowane w zakładzie w Pontchâteau w Loarze Atlantyckiej we Francji.

Bobcat jako firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w konstruowaniu maszyn o kompaktowych wymiarach słynie z wysokiej jakości konstrukcji, technik produkcyjnych oraz obsługi klienta. Nowa trzyletnia gwarancja dostępna w standardzie na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki obejmująca wszystkie modele podnośników teleskopowych ze sztywną ramą marki Bobcat jest dowodem wysokiej jakości i niezawodności maszyn wyprodukowanych w Pontchâteau.  

Trzyletnia gwarancja nie tylko odzwierciedla wiarę, jaką firma pokłada w serię podnośników teleskopowych marki Bobcat, lecz także pokazuje zaangażowanie firmy na rynku poprzez wprowadzenie szerokiej oferty dodatkowych opcji rozszerzenia gwarancji. Co więcej, przyczyni się ona do wzrostu zaufania wśród klientów oraz zwiększenia wartości podnośników teleskopowych Bobcat przy odsprzedaży.  

Zakład w Pontchâteau produkuje pełną gamę modeli podnośników teleskopowych ze sztywną ramą marki Bobcat, a wszystkie działy – projektowy, rozwoju, produkcji i sprzedaży – mieszczą się na terenie tej placówki. Obecnie powstaje tam 14 różnych modeli podnośników teleskopowych marki Bobcat o wysokości podnoszenia wynoszącej od 5 do 18 m.  

Z myślą o sektorze rolniczym w ciągu ostatnich czterech lat na rynek wprowadzone zostały podnośniki teleskopowe marki Bobcat nowej generacji, których wysokość podnoszenia wynosi od 5,8 m do 7 m, włączając w to modele TL358, TL358+, TL360, TL470 i TL470HF.

Modele te dostępne są w wersji AGRI posiadającej szeroką gamę dodatkowych funkcji, które zapewniają nie tylko wyższy komfort, ale i zwiększoną wydajność pracy, spełniając tym samym oczekiwania każdego gospodarstwa.   

Poprzez zakład w Pontchâteau Bobcat dostarcza produkty najwyższej jakości, korzystając z usług wybranej grupy wiodących i sprawdzonych dostawców oraz opierając swój sukces na zintegrowanej konstrukcji maszyn, testach wytrzymałościowych oraz osobnej kontroli każdej jednostki biorącej udział w procesie produkcji, zarówno w trakcie trwania procesu, jak i pod względem jakości produktu końcowego.

Źródło: AdAgri/opr. Marcin Nieradka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności