fbpx
Strona głównaSensacjeKonopie indyjskie – nielegalna uprawa w rękach policji

Konopie indyjskie – nielegalna uprawa w rękach policji

Dwa duże tunele foliowe, a w nich blisko 200 rosnących roślin konopi indyjskich. Taki widok zastali kryminalni z opolskiej komendy kiedy wkroczyli na jedną opuszczonych z posesji w gminie Wilków.

Konopie indyjskie, blisko 200 sztuk zastali policjanci w dostosowanych do uprawy tunelach – wyposażonych w system nawadniania i wentylacji. Rośliny znajdowały się w różnych fazach wzrostu. Oprócz zabezpieczenia uprawy, funkcjonariusze w trakcie przeszukania odnaleźli w jednym z budynków ponad kilogram marihuany, kilogram suszącego się kwiatostanu konopi oraz sprzęt do pielęgnacji roślin.

Jak informuje lubelska policja, trudniący się nielegalną uprawą mężczyzna znajdował się na posesji. Został zatrzymany, grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Zgromadzony materiał trafił do prokuratury, gdzie mężczyzna usłyszał zarzuty wytwarzania znacznej ilości narkotyków.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.