fbpx
Strona głównaTechnikaJoskin Polska się rozrasta

Joskin Polska się rozrasta

Od marca tego roku firma Joskin Polska się rozbudowuje – powstaje nowa hala magazynowa o powierzchni ponad 12 000 m² i kubaturze prawie 100 000 m³.

Za sprawą nowego budynku całkowita powierzchnia zakładu Joskin Polska zwiększy się do 73 000 m². Obecnie na jego terenie znajduje się kilka linii spawalniczych, ocynkownia, półautomatyczne linie malarskie, linie montażowe niektórych naszych produktów (wozy asenizacyjne, rozrzutniki obornika, osprzęt do nawożenia, przyczepy burtowe, platformowe, objętościowe i do przewozu zwierząt) oraz hala wystawowa. Na stałe pracuje tam ponad 350 osób.

Nowy budynek, o długości 163 m i szerokości 87 m, wpisuje się w długoterminową strategię rozwoju Grupy Joskin. Będzie on jednokondygnacyjny, czteronawowy, wyposażony w 13 bram i kilka suwnic, a jego odbiór zaplanowany jest na początek roku 2023. Ma on posłużyć głównie do zwiększenia powierzchni magazynowej, ale także umożliwić wprowadzenie zmian w dotychczasowej organizacji fabryki. Przede wszystkim zostanie tam przeniesiony magazyn wysokiego składowania przypisany do montażowni, aktualnie znajdujący się w obecnym zakładzie.

Przeprowadzka pozwoli zoptymalizować transport wewnętrzny, poprawić organizację pracy i scentralizować magazyn półproduktów w jednym miejscu. W sumie zatrudnienie znajdzie tu około 40 osób. Hala jest idealnie zlokalizowana, pomiędzy montażownią a ocynkownią firmy Joskin, dzięki czemu będzie można szybko i sprawnie ją zaopatrywać.

Wraz z rozbudową zakładu Joskin Polska zwolni się miejsce w istniejących budynkach. Możliwe będzie rozszerzenie linii montażowych i zatrudnienie na nich nowych pracowników w celu zwiększenia ogólnej wydajności Grupy.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.