Impreza Joskin Pro Days już 23 grudnia. Tym razem online

Od 19 lat dni Pro Days Joskin stanowią ważne wydarzenie w kalendarzu imprez rolniczych. Co roku w styczniu ponad 10 tysięcy gości, pasjonujących się maszynami rolniczymi, odwiedza siedzibę Grupy Joskin w Soumagne. Jest to dla nich okazja, żeby obejrzeć wystawione maszyny, poznać kulisy ich produkcji, skorzystać z okazyjnych ofert w sektorze outlet, czy porozmawiać bezpośrednio z pracownikami firmy.

W tym roku, ze względu na kryzys zdrowotny i wynikające z niego ograniczenia, było bardzo prawdopodobne, że Joskin będzie musiał inaczej podejść do swojej imprezy. Aby zachować charakter tego wydarzenia, jednocześnie dostosowując się do okoliczności, firma stworzyła w 100% cyfrową i ciekawą alternatywę.

– Jak nie ma edycji numer «20», to będzie edycja «2.0»! – pisze producent w komunikacie prasowym.

A zatem w tym roku miejscem spotkania nie będzie Soumagne, ale strona www.joskin.com. Z tej okazji całkowicie zmieniono firmową stronę, aby była łatwiejsza w obsłudze i bardziej praktyczna. Nowa wersja, bogata w ilustrowane i szczegółowe objaśnienia, dostarcza jasnych odpowiedzi na pytania odwiedzających, za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

– Jest tam wystarczająco dużo informacji, aby dowiedzieć się, jak dobrze zainwestować – czytamy w komunikacie prasowym.

Sprzętu nie można zobaczyć i dotknąć w rzeczywistości, ale na stronie znajduje się zupełnie nowy wirtualny salon o powierzchni ponad 14 000 m². Nie wychodząc z domu, bez narażania zdrowia, zwiedzający będą mogli spacerować po salach wystawowych firm Joskin i DistriTECH i szczegółowo analizować maszyny.

Aby sprostać wszelkim oczekiwaniom, outlet i sklep JOSKIN zostały zintegrowane z
nowym narzędziem. To jednak nie wszystko. Jako uzupełnienie nowego doświadczenia, dostępne będą również filmiki przedstawiające wszystkie usługi oferowane przed i po sprzedaży, a także poszczególne zakłady produkcyjne firmy Joskin (Belgia, Francja i Polska).

Wirtualnie dni otwarte, przygotowane w duchu tradycyjnych Pro Days, pozwolą odwiedzającym dowiedzieć się więcej o kulisach produkcji jej sprzętu. Jest to też
wyjątkowa okazja do poznania ocynkowni znajdującej się w polskim zakładzie firmy.

Cała oferta cyfrowa będzie dostępna od 23 grudnia br. Dzięki nowej formule, Joskin ma nadzieję, że otworzy swoje podwoje szerzej niż kiedykolwiek i dla jak największej liczby osób, bez ograniczeń dotyczących dat, godzin otwarcia i konieczności dojazdu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności