fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościHATTAT 399 - powrót legendy z włoskim silnikiem i w dobrej cenie...

HATTAT 399 – powrót legendy z włoskim silnikiem i w dobrej cenie (video)

Tak, to już było. Teraz jednak turecki HATTAT “upchnął” w klasycznej masce znanej z fergusonów z lat 90. nowoczesny silnik FPT spełniający normę emisji spalin Stage V, dzięki czemu model 399 już niebawem będzie mógł trafić do europejskiej dystrybucji.

Ciągnik HATTAT 399 wyposażono w silnik FPT F36 osiągający moc 120 koni mechanicznych z pełnym pakietem systemów oczyszczania spalin. Znajdziemy w nim m.in. filtr DPF, katalizator SCR z AdBlue oraz zawór EGR.

Ponadto ciągnik wyposażono w przekładnię o 24 przełożeniach z mechanicznym rewersem, a także podnośnik mogący unieść 5,5 tony.

Choć na Agritechnice wyznaczane są trendy jeśli chodzi o najnowocześniejsze technologie, to nie brakuje na niej firm pragnących zdobyć pozycję na, zdawałoby się, trudnym rynku prostych ciągników. Jeżeli jednak zakładana cena modelu 399 utrzyma się, może to być naprawdę ciekawa propozycja.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.