fbpx
Strona głównaWiadomościBadanie statystyczne z zakresu rolnictwa

Badanie statystyczne z zakresu rolnictwa

W dniach od 1 do 17 marca 2017 r. na terenie całej Polski Główny Urząd Statystyczny przeprowadzi badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego.

Osoby fizyczne, których gospodarstwa rolne zostały wylosowane do ww. badania mogą udzielić wymaganych informacji miedzy innymi poprzez samodzielnie wypełnienie formularza przez Internet w dniach 1-5 marca 2017 r., dostępnego na stronie https://rolnictwo.stat.gov.pl, rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 6-17 marca 2017 roku czy rozmowę z ankieterem statystycznym w trakcie wywiadu bezpośredniego w dniach 6-17 marca 2017 r.

Natomiast osoby prawne i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej wytypowane do tego .badania mogą udzielić wymaganych informacji poprzez: samodzielne wypełnienie formularza przez Portal Sprawozdawczy w dniach 1-9 marca 2017 r., dostępnego na stronie: https://raport.stat.gov.pl/gus.ps/login/login.pa, rozmowę z teleankieterem w trakcie wywiadu telefonicznego w dniach 10-17 marca 2017 r.

Tożsamość teleankietera można potwierdzić dzwoniąc na numer infolinii: 22 279 99 99 (opłata zgodnie z taryfą operatora, czynny w godzinach 8-18). Ankieterzy statystyczni bezpośrednio rozmawiający z respondentami będą okazywać legitymację ze zdjęciem – informuje GUS

Źródło: GUS

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.